Barbaros 1 Projesi

Fırsatı kaçırmayın! Gelin, siz de geleceğiniz için bir yatırım yapın…Barbaros 1 Projemizde tapularımız hazır!

Barbaros 1 Projesi

Arsaların konumu

Arsalarımız Marmara Denizi sahilinde Tekirdağ- Kumbağ arasındaki Barbaros mevkiindedir. Arsalar İstanbul Tekirdağ (E-84) karayoluna 1 km mesafede olup yerleşim alanı içerisindedir ve Silivri’ye 60 km, İstanbul’a 120 km , Tekirdağ il merkezine 6 km, Kumbağ’a 12 km mesafededir. Arsaların hemen yakınında (2 km mesafede) Ramada Tekirdağ Oteli, 1 km mesafede Tekirdağ Un Fabrikası, 600 metre mesafede Koleksiyon Mobilya Mağazası bulunmaktadır. Parsellerin tamamı Marmara Denizi’ni görmektedir. Gerek kara yoluna gerek denize yakınlığı sebebiyle en çok tercih edilen bölgelerden birinde olan parseller, konum olarak Trakya Bölgesi ve Marmara Denizi’nin en çok talep gören bölgesindedir. Yapımı devam etmekte olan Barbaros Limanı’na kuş bakışı bir konuma sahip olan parseller, Liman’a 5 km mesafededir.

Arsaların tamamı imarlı, ifrazlı ve müstakil tapuludur.  %20 ve iki kat imarlı arsalarda hemen inşaat yapma imkanı mevcuttur.

Meydan Arsa Ofisi’nin satışa sunduğu Barbaros -1 projesindeki arsalara sahip olmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Deneyimli danışmanlarımız size gerekli her türlü kolaylığı gösterecektir. Bütçenize uygun bir ödeme planı mutlaka mevcuttur. Muhteşem deniz manzaralı ve Trakya’nın en çok prim yapan bölgesindeki arsalara dilerseniz peşin ödemeyle, dilerseniz birçok ödeme seçeneğinden birini seçerek sahip olabilirsiniz.

Meydan Arsa Ofisi’nin sizlere sunacağı faizsiz vade farksız taksit seçenekleri ile veya yine şirketimizin anlaşmalı bankalardan çıkartacağı düşük faizli krediler ile kolaylıkla arsa sahibi olabilirsiniz.

Barbaros-1 projesindeki arsalarımızın elektrik, su, yol dahil tüm alt yapısı mevcuttur.

Arsalarımız 300 ile 600 m2 arasında değişmektedir.

Tapumu nasıl alabilirim?

Meydan Arsa Ofisi’nin satışa sunduğu bütün arsalar müstakil tapuludur. Meydan Arsa Ofisi size tapunuzu teslim etmeden sizden para istemez ve tapunuzu almadan asla ücret ödemezsiniz.

Çok cazip fiyatlarla satışa sunduğumuz Barbaros-1 projesinde alacağınız arsa size hem çok iyi bir yatırım imkanı sunmuş olacak, hem de muhteşem doğa ve deniz manzarası içerisinde bir arsaya sahip olacaksınız.

Barbaros – 1 projesindeki arsalarımız karayolu, yerleşim yerleri, liman ve Marmara Denizi’nin çevrelediği eşsiz bir yatırım fırsatıdır.

Bu fırsatı kaçırmayın. Gelin, siz de geleceğinize bir yatırım yapın. Hemen tapunuzu alın, dilerseniz Marmara Denizi’ne karşı villanızda keyifle oturun, dilerseniz de bırakın her geçen gün değerine değer katsın.

 Arsaları nasıl görebilirsiniz?

Arsaları dilediğiniz zaman görebilirsiniz;

Şirketimizin hafta sonları tertip ettiği ücretsiz turlara katılarak hem keyifli bir hafta sonu geçirmiş hem de arsaları yerinde görmüş olursunuz. Ayrıca, dilediğiniz takdirde hafta içi de şirketimizin sağlayacağı araçlarla ve satış temsilcilerimiz ile arsaların yerini görebilirsiniz.

Arsa nedir?

Yatırımcıların en çok sorduğu soru “arsa nedir” sorusudur. Arsa, tarla, arazi gibi toprakların birbirinden farklı olduğu ve arsa yerine tarla veya arazi satıldığı bir gerçektir. Maalesef arsa diye hisseli tarla tapusu alan ve aldatılan birçok yatırımcı mevcuttur.

Arsa, üzerinde bina yapma izni olan toprak parçasıdır. Herhangi bir toprağın arsa olabilmesi için ilgili büyükşehir ve yerel belediyenin yapmış olduğu imar ifraz çalışmalarının tamamlanmış olması gerekir.

İmarlı arsa ile imar sahasındaki arsanın farkı

İmar sahasındaki arsalar henüz imar durumu çıkmamış fakat imarı çıkan arsaların yakınındaki arsalardır.

İfraz nedir?

Herhangi bir imarlı arsanın parselasyon yapılarak daha küçük parsellere bölünme işlemidir.

İmar durumu nedir

İlgili belediyenin imarlı arsa üzerindeki inşaat izni gösteren durum tespitidir. Arsanın üzerine kaç kat ve kaç metre kareye kadar inşaat yapılacağının belgesidir.

Translate »
WhatsApp'dan Bize Yazın