Neden Meydan GYO?

Neden Meydan GYO ?

25 yılda sayısız projeye imza atan Meydan Arsa Ofisi’nin değerli müşterilerimize satışa sunduğu tüm projelerdeki arsalarımızın hepsi imarlı, ifrazlı ve müstakil tapuludur. %20 kat ve iki kat imarlı arsalarımızda hemen inşaat yapma olanağı mevcuttur. Tapu teslimi yapılmadan sizden para istenilmez ve hiçbir ücret talep edilmez.

Projelerimizin konumları muhteşem deniz manzarası ile hem tatil turizmine hemde ekonomik gelişmenin ileri seviyede olduğu alanlara yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca hazır altyapısı ile elektrik, su ve yol konularında sıkıntısız hizmet sağlamaktadır.

Neden Meydan GYO sorusunun bir diğer cevabı da sizlere sunulacak olan bütçenize uygun bir ödeme planının mutlaka mevcut olduğudur. Dilerseniz peşin ödeme ile dilerseniz de birçok ödeme seçeneklerinden birini seçerek projelerimizde yer alabilirsiniz. Meydan Arsa Ofisi’nin sizlere sunacağı faizsiz, vade farksız taksit seçenekleri ile veya şirketimizin anlaşmalı bankalardan çıkartacağı düşük faizli krediler ile sizlere sağladığı ödeme kolaylıklarıdır.

İletişim    kolaylığı ve konusunda uzman deneyimli danışmanlarımız ile Meydan Arsa Ofisi satış ve pazarlamasını en büyük emlak ve kiralık reklam ağları ile ortaklaşa yürütmektedir.

Ücretsiz hafta sonu turlarımız ise  bizi tercih etmeniz etmeniz için geçerli sebeplerden sadece bir tanedir.

Bu fırsatı kaçırmayın. Gelin, siz de geleceğinize bir yatırım yapın. Hemen tapunuzu alın, dilerseniz Marmara Denizi’ne karşı villanızda keyifle oturun, dilerseniz de bırakın her geçen gün değerine değer katsın.

 

 

MÜSTAKİL TAPULU ARSALAR

FAİZSİZ TAKSİT İMKANI

ÜCRETSİZ KEŞİF TURLARI

İYİ SATIŞ VE PAZARLAMA

HEMEN İNŞAAT İMKANI

HARİTADAKİ EN PRİM YAPAN BÖLGE

Müşteri Görüşleri

Translate »
WhatsApp'dan Bize Yazın