Hizmetlerimiz

BİREYSEL HİZMETLER

- Satmak, Kiraya Vermek İstiyorum

Meydan Gayrimenkul olarak aynı zamanda da danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Gayrimenkulünüzü satmak yada kiraya vermek mi istiyorsunuz ? Her türlü taşınmaz mülkünüzün değerinde pazarlanabilmesi için en profesyonel hizmet sunularak, kısa sürede sonuca ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın…!

 

- Değer Belirlemek İstiyorum

Meydan Gayrimenkul olarak aynı zamanda da danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Gayrimenkulünüzün değerini mi merak edip öğrenmek istiyorsunuz? Her türlü taşınmaz mülkünüzün değerinin belirlenebilmesi için en profesyonel hizmet sunularak, kısa sürede sonuca ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın…!

 

- Takas Yapmak İstiyorum

Meydan Gayrimenkul olarak aynı zamanda da danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Gayrimenkulünüzü araba, konut vs. ile takas etmek mi istiyorsunuz? Her türlü taşınmaz mülkünüzün değerinde takas edilebilmesi için en profesyonel hizmet sunularak, kısa sürede sonuca ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın…!

 

KURUMSAL HİZMETLER

- Satmak, Kiraya Vermek İstiyorum

Meydan Gayrimenkul olarak aynı zamanda da kurumsal danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Projenizi en kısa sürede pazarlamak mı istiyorsunuz ? Bitmiş veya bitmekte olan her türlü projenizin değerinde pazarlanabilmesi için en profesyonel hizmeti sunarak, kısa sürede sonuca ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın…!

 

- Değer Belirlemek İstiyorum

Meydan Gayrimenkul olarak aynı zamanda da kurumsal danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Projenizin değerini mi belirlemek istiyorsunuz ? Her türlü projenizin rayiç bedelinin belirlenebilmesi için en profesyonel hizmetin sunularak, kısa sürede sonuca ulaşılabilmesini istiyorsanız aşağıdaki lütfen aşağıdaki formu doldurarak dikkatlice doldurarak bize ulaşın…!

 

- Fizibilite Çalışması Yaptırmak İstiyorum

Meydan Gayrimenkul olarak aynı zamanda da kurumsal danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Proje ve/veya projelerinizin kiralama, satın alma gibi uzmanlık gerektiren bölümlerinde destek almak mı istiyorsunuz? Her türlü projenizin  fizibilite çalışmasını yaptırabilmek için en profesyonel hizmetin sunularak, kısa sürede sonuca gidilebilmes için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın…!

 

Translate »
WhatsApp'dan Bize Yazın